Hakkımızda

Hakkımızda

Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, ağız ve diş sağlığınızı en iyi şekilde korumak için buradayız. Deneyimli ve kalifiye ekibimizle, hastalarımıza geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz. Modern tesislerimiz ve ileri teknolojiyle, hızlı ve etkili tedaviler gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz, hastalarımıza güler yüzlü ve profesyonel hizmet sunarak sağlıklı gülüşler yaratmaktır. Değerlerimiz arasında hasta memnuniyeti, kaliteli hizmet ve sürekli gelişim yer alır. Hastalarımızın kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için samimi bir ortam sağlamayı önemsiyoruz.

Her yaştan hastaya uygun tedavi seçeneklerimizle, diş temizliğinden ortodontiye, diş beyazlatmadan diş implantlarına kadar kapsamlı bir bakım sunuyoruz. Sağlığınız ve gülüşünüz bizim önceliğimizdir. Sizi de merkezimizde görmekten mutluluk duyarız. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin veya randevu alın.

Fazlası İçin

1

Klinik

15

Qualified doctors

9200

Satisfied patients

132

Modern Ekipmanlar

Sevdiklerinizin Sağlığını Önemsiyoruz.

Aileniz ve arkadaşlarınızın sağlık hizmetlerimize ihtiyaç duyduğunu biliyoruz ve bu nedenle onlara en iyi bakımı sağlamak için buradayız. Her yaştan hastaya uygun hizmetlerimizle, çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin ağız ve diş sağlığını korumak için çalışıyoruz.

Ödüllü Tıbbi Bakım

Merkezimiz, ağız ve diş sağlığında üstün hizmetler sunarak ödüller kazandı. Ekibimizin yetkinliği ve yenilikçi tedavi yöntemleri, tıbbi alandaki otoriteler tarafından takdir edilmiştir. Ödüllerimiz, hastalarımıza en iyi bakım ve hizmeti sunma konusundaki kararlılığımızın bir göstergesidir.

iletişim

Diş Hekimlerimiz

Buse Taşdöver

Diş Hekimi

Niyazi Abalı

Diş Hekimi

Vesile Ceylan

Diş Hekimi

Can Bergman

Diş Hekimi

Mutlu Hastalar

Merkezimizde, her hastanın memnuniyetini ve güvenini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin mutlu ve tatmin olmuş bir şekilde merkezimizden ayrılması bizim için çok önemli.

Diş ağrısı çok fena birsey ve ben çok ama çok korkuyorum ona rağmen hocaya güvendim sagolsun ilgisi alakası hassas davranışı ve güzel tedavisiyle beni rahatlattı çok ama çok teşekkür ediyorum sayin hocama iyiki varsiniz iyiki yolum size düşmüş kanal tedavi süreci muhteşemdi

Serap E

Merhaba bende hastanenizde implant tedavisi görüyorum doktorum hocadan çok memnunum ayrıca ekibinden korkarak başladım ama çok rahat bir operasyon geçirdim islerinde çok başarılılar ağrısız bir tedavi geçiriyorum çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla

Ali Ö

Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne ilgileri için teşekkürlerimi sunuyorum, özellikle sevgili diş hekimimize her zaman gülen yüzüyle stresimizi alıp maharetli elleriyle her derdimize çare olduğu için ailecek çok teşekkür ediyoruz

Hale K