Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, 2006 yılında Kocaeli merkezinde  açılan ilk özel diş merkezidir. Merkezimiz yaklaşık 1500 metrekarelik alana sahip ve  otoparkı bulunan, 6 katlı müstakil bir binadır. Bünyemizde toplamda 13 poliklinik, ameliyathane, panoromik röntgen ve sterilizasyon birimleri ile bebek bakım odası bulunmaktadır.

Ameliyathanemizde, genel anestezi ve sedasyon (derin uyku hali) ile diş tedavileri yapılmaktadır. Bu işlemler, tecrübeli ve profesyonel bir ekip tarafından Diş hekimi, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Anestezi Teknisyeni ve Ameliyathane Hemşiresi eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle diş hekimi korkusu olan çocuk ve yetişkin hastalar ile engelli hastalarda uygulanan genel anestezi ve sedasyon  yöntemi (derin uyku hali), hasta konforu açısından oldukça önem taşımaktadır. Ayrıca, İmplant ve İmplant Üstü Protezler, Diş Beyazlatma, Lazer Uygulamarı, Gülüş Tasarımı, Dijital Diş Hekimliği (CAD-CAM), Sedasyon, Estetik Diş Hekimliği, Dental Spa tedavileri de yapılmaktadır. Merkezimizde, Lazer Diş Cihazı, CAD-CAM Cihazı, Panoromik Radyografi Cihazı ve Periapikal Radyografi  Cihazı bulunmaktadır.

Online Randevu

Randevu alın veya çağrı yapın 0262 323 55 00

Sosyal Sorumluluklarımız

Engel Yok

Özel Kartepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezimizde en önemli ayrıntı bedensel ve zihinsel engelliler için hazırlanan olanaklardır. Fıziki şartlarımız bu hasta gurupları için ayrıntısıyla düşünülmüştür.Özellikle zihinsel ve spastik engellilerin diş tedavilerinde yaşanan zorluklar Genel Anestezi altındaki müdahallerle aşılmaktadır.Bu uygulama ilimizde özel diş hekimliği alanında bir kurumda ilk kez merkezimizde yapılmaktadır.Ameliyathanemizde bu hastaların yanı sıra zorlu diş çekimleri (gömülü diş vb.) travmalar gibi yine genel anestezi gerektiren işlemlerde yapılabilmektedir.

Çocuklarda Diş Hekimi Korkusu

Bu konuda yapılabilecek en iyi işin bir çocuk diş hekimi (Pedodontist)’in istihdamı olduğu gerçeğinden hareketle çocuklarımızın rahatlıkla tercih edebileceği bir ortamı da oluşturduk.Çocuk oyun alanında stresini atacak olan çocuklar Pedodonti uzmanımızın eğitim ve tedavi yaklaşımlarıyla ileriki yaşamlarında sağlıklı bir diş yapısına sahip olma şansını yakalayacaklar.

Kocaeli Diş Hekimleri

Dr. Dt. Tuğba ÇOLAK
Dr. Dt. Tuğba ÇOLAK
Ortodonti Uzmanı
Dr. Dt. Ümit YAVUZ
Dr. Dt. Ümit YAVUZ
Periodontoloji Uzmanı
Dt. Battal TURAN
Dt. Battal TURAN
Diş Hekimi
Dt. Hadi AKDEMİR
Dt. Hadi AKDEMİR
Diş Hekimi
Dt. Muhammet PASVANOĞLU
Dt. Muhammet PASVANOĞLU
Diş Hekimi / Başhekim
Dt. Rıdvan ŞAHİN
Dt. Rıdvan ŞAHİN
Diş Hekimi
Dt. Seyhan TOP
Dt. Seyhan TOP
Diş Hekimi