Duru AYNACIOĞLU
31.01.2020
Dt. İlke hanıma, endodonti uzmanı Burcu hanıma ve ortodonti uzmanı Cengizhan beye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.
Serkan YAZICI
15.12.2019
Uzun zamandır üç farklı yerde yapılamayan dolguyu doğru düzgün yaptırabildiğim poliklinik burası oldu. Tabi beni tedavi eden Dr. için söylüyorum. Başkasını bilemem.
Seçil YILMAZ
13.12.2019
Uzun yillardir aile hekimimiz olan Nilgun Özyuva’nın Özel Kartepe Diş Hastanesinde oldugunu ögrendigimizden beri tek adresimiz burasi olmuştur.Nezaketi,ilgisi,güler yüzü ile her zaman dis hekimligine farkli bir bakis getirmistir. Ki herkesin bildigi gibi ozellikle cocuklarin korkulu rüyasi olan disci koltugunu sevdiren nadir hekimlerdendir. Saygilar Nilgün Hanım…
Cihan TEMİZ
27.11.2019
Doktorum kesinlikle Battal bey. işini son derece iyi ve özenli yapıyor.Sonuna kadar güveniyorum. Halkla ilişkiler den Nazan hanım a çok teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık. Sizlerle olmak güzel
Armağan ÖZÇUCUKÇU
24.11.2019
İlgi ve alaka süper, hekimleri deneyimli ve konularında uzman, özellikle bizimle olağanüstü ilgilenen Doktorumuz Muhammet bey’e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Yıllardan beri ailemle birlikte Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin abonesi olduk adeta, İstanbul’da yaşamama rağmen diş tedavisi ve doktora güven benim için en önemli konu olduğundan yine gelmeye devam edeceğim. İyi ki varsınız.
İlker Erbab
18.11.2019
Doktorumuz sayın nilgün özyuva’ya ilgi alaka ve güleryüzün den dolayı öncelikle teşekkür etmeyi borç bilirim. Eşimin diş sorunuyla insan üstü gayreti ve mesleki becerisi takdire şayandır. Birkaç kişinin olumsuz yorumları tamamen o kişilerin psikolojik sorunlarından kaynaklandığı kanısındayım 30 küsur senedir mesleğini başarılı bir şekilde sürdüren hekimi iz mesleğinin zirvesindedir. Kamuoyu önünde kendisine candan teşekkür eder başarılarının devamını dilerim saygılarımla
Kezban TEZCAN
18.11.2019
Bugün buradan beni arayıp 3 yıl önce yaptırdığım dişlerden memnun olup olmadığımı sordular ve kontrol için randevuya çağırdılar. Müthiş hizmet
Bahtiyar SERİN
18.11.2019
Farklı 2 doktorun çekim dediği dişimi, zor ama kurtarırız diyen ve gerçekten dişimi kurtarmak için çok çaba sarf eden kanal tedavisi uzmanı burcu hanıma sonsuz teşekkür ediyorum. Burcu hanım sizin sayenizde dişim ağzımda kaldı. Teşekkürler kartepe.
Büşra AYTEKİN
18.11.2019
Gece 3 de kanal tedavisi yapan tek yer. Allah sizden razı olsun. Nöbetçi hekim battal beyi herkese tavsiye ediyorum.
Burhan KOLAYLI
17.11.2019
Yaklaşık 3 sene önce yaptırdığım kanal tedavisinden çok memnun kaldığım için başka çürük dişim için tekrar geldiğim de yine memnun olarak ayrıldığım diş hastanesi.
Özkan ŞEN
31.10.2019
Tuğçe&Kemal Korucuoğlu ile tavsiye üzerine tanıştım okadar tatlı ve sıcak insanlar ki bütün korkumu koltukta bırakıp tedaviye başlamaya beni ikna ettiler !
Tüm ağız implant tedavisine başladık çok dakik kibar ve güzel bir ekiple tedavi sürecinde hiçbir aksaklık yaşamadım.
Dişlerim takıldıktan sadece iki saat sonra herşeyi yemeye içmeye başladım his tamamen orjinal sıcağı soğuğu dahi kendi dişim gibi hissederek rahatça yiyebiliyorum ve en önemlisi artık hiç utanmadan ağzımı koca koca açarak gülebiliyorum .??
Beni sağlıklı bir ağıza ,güzel bir gülüşe enkısa zamanda kavuşturdular teşekkür azkalır hayatım boyunca artık onlar benim iyi ki lerim minnettarım …
Diş tedavisi korkusu olan ,acaba mı diyen herkese Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı merkezini, Tabi ki Kemal & Tuğçe Korucuoğlu hocalarımızı tanımalarını şiddetle tavsiye ediyorum.
Saygı ve sevgilerimle
Zeynep TÜYSÜZ
12.10.2019
Halen devam etmek de olan tedavime deyim yerinde ise güle oynaya gidiyorum Güler yüzlü ve işinin ehli olan doktorum Battal Bey’e binlerce kez teşekkürler ?
Elif ASALKAN
05.10.2019
Çekilecek halde olan dişimi hayata geri döndüren dr. Nilgün Hanıma teşekkür ederim. Üstelik görünen yerdeydi ve Nilgün Hanımın çabası ve usta işçiliğiyle şu an kendi dişimmiş gibi görünüyor. Güler yüzü ve pozitif enerjisi için ayrıca teşekkür ediyorum.
Leyla ÖZSOY
03.10.2019
Hastanenize gelmemdeki en büyük etken olan ve bana güven verip temiz güvenilir ve acısız bir şekilde işi tamamlayan Nilgün Özyuva olup teşekkür ediyorum, siz nereye biz oraya Sayın Özyuva..
Merve BARUTÇU
03.10.2019
Tavsiye üzerine gittiğim ve ilk önce diş koltuğu fobimi yenmemi sağlayan içten sıcak doktorum Nilgün hanım iyiki varsınız.Başka bir yerde Çekilecek denilen dişimi kanal tedavisiyle kurtardı.(toplam iki kanal üç dolgu)teşekkürler sevgili doktorum Nilgün Özyuva ?
Rugül KÜÇÜK
26.09.2019
Sevgili doktorcum Nilgün Özyuva yapmış olduğun güzel dişlerim Sayesinde İnsanlara ve hayata daha güzel gülümseyebiliyorum iyi ki doktor olarak seni seçmişim iyiki karşıma çıkmışsın . Güler yüzün Ve pozitif enerjinle Diş doktoru koltuğuna oturmayı kolaylaştırıyorsun.
Mert SARIGÜL
10.09.2019
Diş ve ağız sağlığı denilince öncelerde panik yaşardım. Teyzemin tavsiyesi ile tanıştığım, uzun senelerce bu korkumu yendiğim Dr. Nilgün Özyuva’ya teşekkür ederim. Titiz ve detaylı çalışması da tavsiye edilir yönden ???
Nevin TEMÜGEN
05.09.2019
Yıllardır güvenerek geldiğim yaklaşık 20 yıllık dış hekimim Dr. Nilgün Özyuva’ya son gittiğim oldukça problemli, sinüse yakın diş çekimi işlemimi başarı ile hiç acı çekmeden gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyorum.