Estetik Diş Uygulamaları

Dişlerde oluşan lekeler zaman içerisinde diş minesi yüzeyine yerleşir ve dişlerde belirgin renkleşmelere neden olur. Bu durumda dişlere uygulanan kimyasallarla beyazlatma işlemi yapılabilir. Diş beyazlatma işlemi ile tatmin edici bir beyazlama ve güzel bir gülüş elde edilir.

Diş beyazlatma; diş yüzeyine sürülen kimyasal maddenin led ışığı, halojen ışığı, lazer ile dişin doğal renk tonunun açılması yani dişin renginin ağartılmasıdır. Diş hekimi kontrolünde yapılan diş beyazlatma işlemi dişlere hiçbir zarar vermemektedir. Beyazlatıcı macunlar dişlerin rengini ağartmayıp sadece doğal diş rengini korumaya yardımcıdır.

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı, kişinin gülümsemesinin kendine özel hale getirilmesidir.

Kişinin dişlerinin yapısı ve rengi, çene şekli, diş etlerinin boyutu, yüz şekli ve yaşı göz önüne alınarak yüzüne en çok yakışan, sağlıklı, doğal ve estetik gülüş hekim tarafından planlanır ve hastanın kendi özel istekleri doğrultusunda gerçekleştirilir.

Gülüş tasarımı uygulaması yapılan kişinin diş etleri doğal görünümüne kavuşur. Diş renkleri düzeltilir, çatlak ve kırık dişlerin onarımı yapılır, çiğnemeyi kolaylaştırarak kasların fonksiyonları icra etmesini sağlar.

Kartepe Diş

Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, 2006 yılında Kocaeli merkezinde  açılan ilk özel diş merkezidir. Merkezimiz yaklaşık 1500 metrekarelik alana sahip ve  otoparkı bulunan, 6 katlı müstakil bir binadır. Bünyemizde toplamda 13 poliklinik, ameliyathane, panoromik röntgen ve sterilizasyon birimleri ile bebek bakım odası bulunmaktadır.

Adres

Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 157/1 Kocaeli/Türkiye

Telefon

+90 262 323 55 00

GSM

0555 998 37 10 - 09

İletişim Formu