Yaşamımızda önemli kilometre taşlarıdır ilkler ve bu ilkleri yaşamak herkesin anılarında unutulmayacak izler oluşturur.

Bizlerde Ağustos 2006’da Kocaeli’de bir ilki gerçekleştirerek hem kendi yaşamımızda hem de şehrimizin sağlık yatırımları alanında bir kilometre taşını yerine yerleştirdiğimize inanıyoruz.

Misyonumuz

Tüm uzmanlık dallarında ağız ve diş sağlığı tedavilerinde gelişen teknolojiyi takip ederek, ulusal ve uluslararası alanlarda kaliteli sağlık hizmetlerimizin hastalarla buluşmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli sağlık hizmetini etik değerlere ve hasta haklarına önem vererek gerçekleştirip, hasta memnuniyetinin oluşmasını sağlayan bir ağız ve diş sağlığı merkezi olmaktır.

Online Randevu

Randevu alın veya çağrı yapın 0262 323 55 00

Engel Yok

Özel Kartepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezimizde en önemli ayrıntı bedensel ve zihinsel engelliler için hazırlanan olanaklardır. Fıziki şartlarımız bu hasta gurupları için ayrıntısıyla düşünülmüştür.Özellikle zihinsel ve spastik engellilerin diş tedavilerinde yaşanan zorluklar Genel Anestezi altındaki müdahallerle aşılmaktadır.Bu uygulama ilimizde özel diş hekimliği alanında bir kurumda ilk kez merkezimizde yapılmaktadır.Ameliyathanemizde bu hastaların yanı sıra zorlu diş çekimleri (gömülü diş vb.) travmalar gibi yine genel anestezi gerektiren işlemlerde yapılabilmektedir.

Çocuklarda Diş Hekimi Korkusu

Bu konuda yapılabilecek en iyi işin bir çocuk diş hekimi (Pedodontist)’in istihdamı olduğu gerçeğinden hareketle çocuklarımızın rahatlıkla tercih edebileceği bir ortamı da oluşturduk.Çocuk oyun alanında stresini atacak olan çocuklar Pedodonti uzmanımızın eğitim ve tedavi yaklaşımlarıyla ileriki yaşamlarında sağlıklı bir diş yapısına sahip olma şansını yakalayacaklar.

Tanıtım Videosu

Tanıtım Videomuz

Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ortodonti kliniğimizde dişlerdeki şekil bozuklukları tedavi edilerek gülmekten
korkmayan insanların artmasını sağlamak amacındayız. Bu hizmetimizden
yararlananlar sayesinde çevremizde gülen insanların çoğalması sanırız
hepimizin hoşuna gidecektir.

Foto GaleriVideo GaleriE-Katalog